Ráno sme prišli úplne v pohode na výstavu bez nejakých komplikácií a bez stresu. Ale všetko začalo sa srať 1. môj drhý Miško zaspal, pre jeho neštastie viem, že zaspí a volám mu dopredu….:D takže som ho zobudila. Keď som si uvedomila že on nestihne prísť a že na výstave sme len 3osoby začalo to byť hektické, ale zvládli sme to. V kruhu 47 som bola s Americkým kokršpanielom- BUGYM tam sme sa zložili. V druhom kruhu51 boli Leopardíkovia, Tam som sa spoliehala na to že pôjdeme až na konci, ale ,,hups´´ nešli sme na konci.

Bugynka som si v klude pripravila a šla som do kruhu. Vyhrali sme CAJC síce som musela vysvetliť rozhodcovi, že sa zadáva CAJC a potom sa vyberá ten najkrajší junior BOB. V tom dobehol môj ocino, že pred Catahoulami je iba 8psov. Tak som začala panikáriť,  že teraz ako, kdo čo vystavý.

V kruhu Sally a aj Fanky pán Polgár mi ich pochválil,  že sme zlepšili kondičku a stv psov. Áno priznám sa schudli sme a nabrali výstavné svalstvo….. Prišiel problém, Sally vyhrala V1,CAC, NV, Fanky tiež- V1,CAC,NV, a o boba nemal kdo mi pomôcť. Mamina strážila Bugiho ocino fotil a ja to sama neodbehám…. Poprosila som kamarátov, keďže ich pes nevyhral či mi Sally odvystavuje. Fanky išiel spokojne a rád. Takže to vyhral on.  ,,JUCHÚ” ďalší BOB doma……

Hneď potom som strčila psov do ruky tatina a utekala som do druhého kruhu za Bugym. Ano stihla som to len- len. Buginko behal krásne a porazili sme psa. Stal sa najkrajším mladím psom. Hold baba ho porazila :( Kedy sa naučíme stáť…:( behať už vieme ale stáť sa nám nechce :(

Bol krásny slnečný deň.  Moj drahý Miško sa ukázal po všetkom :D Mali začať záverečky, aj skoro začali v tom prišiel dážď, nebol običajný Rodičia stihli odniesť veci do auta. Ale ja a buginko a veľký petbox sme zostali vonku..:D asi si to viete predstaviť Buginko mokrí ja ešte viac…..Naštastie Fanky ide úplne ako posledný tak to bolo v pohode.

Fankymi sa moc nechcelo behať a bol úplne otrávený zo všetkého :( Ale aspoň 5miesto sme získali. JUCHÚÚÚ…..BIG5 A mohli sme ísť na OKOŘ…..za baabtkami….

Tento deň bol úžastný, moc moc vydarený a aj večer chcem týmto pochváliť Denisku a Dominika boli super hostteľia. Majé okolie na venčenie, a už sa teším kedy budem môcť ich zase navštíviť…..

 

Je nám ľúto, ale formulár na pridávanie komentárov je momentálne uzatvorený.

© 2011 Louisiana Catahoula Leopard Dog Suffusion theme by Sayontan Sinha