4Summer Night Dog Show Split

Výstavy Komentáre sú deaktivované
Júl 242011

Štvrtý deň bol otrasný pršalo nám a počas vystavovania sa prehnala strašná búrka. Tento ďen sme na výstavu išli všetci spolu. Ivona pokračovala v ceste na dovolenku takže ja a Buginko sme potrebovali odvoz….. Odšoférovala by som to aj ja ale môj brat mi nechcel dať auto. Ale v Bratislave normálne s ním jazdím…. Takže sme si postavili šiator a pod ním sme búrku prečkali. DJ ktorý púšťal piesne aby nám to zdvihlo náladu. Keď už len pršalo niektorý ľudia čo nemali stany a nič tý zmokli a v kruhoch tancovali na hudbu. Museli sme čakať, kým prestane pršať. Konečne prestalo a rozhodcova prišli posudzovať takto prišli a odišli asi ešte 4x lebo začalo liať. ľudom by to nevadilo ale rozhodcovia nemali nad hlavami nič. Aspoň šiatre mohli dať organizátori. Tento deň sme nevyhrali rozhodcova sa strašne ponáhľali kôli neustálim prehánkam. Na posudky sme museli počkať no hrozné dačo.

Výsledky z dňa:

Phill Collins Sweet Devil - V2,R. CAC, Pussycat Doll Sweet Devil- V1,CAC,

 

4Summer Night Dog Show Split

Výstavy Komentáre sú deaktivované
Júl 232011

Tretí deň sme trochu meškali. Všetko sme ale stihli. Ráno som sa síce nevyspala ale poobede som si ľahla na chvíľku a s Bugynkom sme do dospali. Tretí deň ten trávnik nebol tak čistý ako prvý deň a bolo plno hovienok už to vyzeralo ako výstava psov :D Všetci sme sa tešili na dobrý výsledok ale tu som sa sklamala rozhodkyni sa rozhodla pre druhého psa kôli Buginkovému zraneniu :( Bolo to nefér veď to nieje až tak vidieť a ani to nieje vada proste bol pokúsaný. :´( Rozhodkyňa sa neustále vracala k Bugimu ako keby to kontrolovala či náhodov sa jej to nezdalo :D

Výsledky z dňa:

Phill Collins Sweet Devil - V2,R. CAC,  Pussycat Doll Sweet Devil- V1,CAC,

4Summer Night Dog Show Split

Výstavy Komentáre sú deaktivované
Júl 222011

Druhý deň sme už prišli bez komplikácií bolo super v klude sme sa zložili vybalili pripravili psa a odvystavovali. Tento deď sme neprišli v plnom počte kôli tomu, že vedenie chcelo 10kn za osobu navyše,  zaparkované chceli 50kn to bolo až-až. Takže moja rodina sa opaľovala na slnku keď ja som sa parila v zápche. Som moc rada , že výstava sa konala na trávniku konečne sa Bugynko v kľude vykakal. Doma ho cepujeme, aby kakal iba na trávnik a tu v chorvatsku trávnik?????? nenájdeme :´(

Zase sme mali konkurenta a aj jeho hendlera v kruhu :´( I napriek tomu Bugynko vyhral a porazil ho….

Výsledky z dňa:

Phill Collins Sweet Devil - V1, CAC,  Pussycat Doll Sweet Devil- V1,CAC,

4Summer Night Dog Show Split

Výstavy Komentáre sú deaktivované
Júl 212011

Výstava vo Splite bola cez noc čo všetkým vyhovovalo, ale mne a Bugymu neee… :(   náš denný režim je cez deň blbnúť a v noci spať. Takže cez deň sme sa museli kúpať, fénovať a česať a v noci sme behali na výstave. Čo k tomu dodať. Bola som cca 170 krokov od mora a ja som bola zavretá s psom v izbe. :( Výstava sa nachádzala na futbalovom ihrisku, tým že to bolo v noci na kruhy svietili reflektormi, ktoré nám vôbec nepomohli a fotky sú otrasné.

Prvý ďen sme mali komplikácie lebo Bugyho dali do triedy mladých a ja som chcela byť v triede strednej. Po anglicky mi to neustále nechceli prehodiť, ale vďaka Ivone Justovej,ktorá vie po Chorvatsky mi všetko prehodili.

V kruhu sme mali konkurenciu, volal sa PBJ´Frankly My Dear a mal svojho hendlera.  I napriek tomu Bugynko vyhral a porazil ho….

Výsledky z dňa:

Phill Collins Sweet Devil - V1, CAC, Pussycat Doll Sweet Devil- V1,CAC,

Dovolenka v Chorvátsku

Výlety Komentáre sú deaktivované
Júl 192011

Celú dovolenku sme naplánovali tak aby mi to vyšlo počas výstavy. Čo dodať prvý deň sme strávili na Plytvických Jazerách.Tam bolo úžasne  Bugy vypadal ako jedna šedá špina :D ale i napriek tomu si ho každý fotil. Počasie nám vyšlo a nielen to Bugynko lovil rybky, pil z vodopádu a hlavne jedol zmrzlinu.

Druhý deň sme išli k vode Bugynko ochutnal more, podľa výrazu mu moc nechutilo, aj by som ho zobrala do vody ale bála som sa kvôli výstave na ďalší deň.  Tento večer sa bugy musel okúpať lebo bol úplne špinavý. ďalší deň mal bugy sa strihal a mal kompletnú starostlivosť. poobede sa okúpal a vyčesal. a Hneď nato sme šli na výstavu. Počas výstav som robila asi iba jedine. Spala jedla a umyla a išla na výstavu. Kúpať sme sa neboli. Pondelok keď všetko skončilo bolo hnusne takže sme v izbe sedeli a hrali stolové hry- Dominion, Moreplavcov a Osadníci.  Poobede sa dalo ísť k vode a tak sme aj šli. Trochu sme sa okúpali a večer sme šli na prechádzku a na drink aj Bugynko dostal tiež si lizol zmrzlinu. Takto bol aj utorok. Ale v utorok sa Bugynko aj kúpal. Hádzala som mu loptičku a on krásne plával.  Večer som ho osprchovala a naložila do čistého olivového oleja. Potom sme vyrazili do Trogiru loďou čo sa mu moc nepáčilo veľa ludi málo priestoru a hučalo to…. :D V Trogiire sme sa poprechádzali boli sme aj na zmrzline a bola tam aj skvelá živá hudba tak sme si zatancovali. Stredu konečne svietilo celý deň  slnko takže sme sa opaľovali na pláži. Štvrtok sme odišli od domácej a šli sme na inú pláž kde sme sa pre odjazdom kúpali. Na obedovečery sme si dali fantastické rybičky. Sedeli sme na móle a okolo plávali rybičky čo sa Bugynkovi moc páčilo. Potom nás čakala dlhá cesta domov.  :´(

© 2011 Louisiana Catahoula Leopard Dog Suffusion theme by Sayontan Sinha