Dovolenka v Chorvátsku

Výlety Komentáre sú deaktivované
Júl 192011

Celú dovolenku sme naplánovali tak aby mi to vyšlo počas výstavy. Čo dodať prvý deň sme strávili na Plytvických Jazerách.Tam bolo úžasne  Bugy vypadal ako jedna šedá špina :D ale i napriek tomu si ho každý fotil. Počasie nám vyšlo a nielen to Bugynko lovil rybky, pil z vodopádu a hlavne jedol zmrzlinu.

Druhý deň sme išli k vode Bugynko ochutnal more, podľa výrazu mu moc nechutilo, aj by som ho zobrala do vody ale bála som sa kvôli výstave na ďalší deň.  Tento večer sa bugy musel okúpať lebo bol úplne špinavý. ďalší deň mal bugy sa strihal a mal kompletnú starostlivosť. poobede sa okúpal a vyčesal. a Hneď nato sme šli na výstavu. Počas výstav som robila asi iba jedine. Spala jedla a umyla a išla na výstavu. Kúpať sme sa neboli. Pondelok keď všetko skončilo bolo hnusne takže sme v izbe sedeli a hrali stolové hry- Dominion, Moreplavcov a Osadníci.  Poobede sa dalo ísť k vode a tak sme aj šli. Trochu sme sa okúpali a večer sme šli na prechádzku a na drink aj Bugynko dostal tiež si lizol zmrzlinu. Takto bol aj utorok. Ale v utorok sa Bugynko aj kúpal. Hádzala som mu loptičku a on krásne plával.  Večer som ho osprchovala a naložila do čistého olivového oleja. Potom sme vyrazili do Trogiru loďou čo sa mu moc nepáčilo veľa ludi málo priestoru a hučalo to…. :D V Trogiire sme sa poprechádzali boli sme aj na zmrzline a bola tam aj skvelá živá hudba tak sme si zatancovali. Stredu konečne svietilo celý deň  slnko takže sme sa opaľovali na pláži. Štvrtok sme odišli od domácej a šli sme na inú pláž kde sme sa pre odjazdom kúpali. Na obedovečery sme si dali fantastické rybičky. Sedeli sme na móle a okolo plávali rybičky čo sa Bugynkovi moc páčilo. Potom nás čakala dlhá cesta domov.  :´(

Okoř

Výlety Komentáre sú deaktivované
Máj 212011

Keď  to tak vezmem cesta na okoř bola zaujímavá a dlhá predchádzala ju výstava Litoměřice. Po úspešnom dni na výstave sme sa vybrali pozrieť BABATKÁ na Okoř. Moji rodičia odišli skôr ja som si odvistavovala Fankyho a potom sme sa vybrali hroznou cestou k Deniske.

Po príchode sme išli venčiť havinkov na ich Okořský hrad. Krásna prechádzka. Tým že mi po celom dni sme boli dosť unaveny tak sme sa vrátili a sedeli sme pri grile a rozprávali sme sa o kravinách…Najnovšie klebety drby a podobne :D

Ja a Michal sme spali v stane vonku. Deniska a Dominik si užívali chrápanie môjho ocina :D Ráno sme stávali skoro kvôli ďalšej výstave. Jooojjj keby ste videli tie miminka na živo sú úžasné. Ráno sme teda všetko pobalili a vyrazili sme na cestu.

Týmto chcem poďakovať hostiteľom za príjemný večer bez vražedných zabíjacích akcií psov. Podotíkam boli pustený…… a Nikdo sa nepobil…. :D Nabudúce prídete vy k nám….

© 2011 Louisiana Catahoula Leopard Dog Suffusion theme by Sayontan Sinha